Родени 2013/14:
ден от седмицата: вторник, събота и неделя

час: вторник – 18:00 до 19:00 ч ; събота и неделя – 10:00 до 11:00

място: изкуствени игрища “Тринити парк” ( до зоологическа градина)

Родени 2012:
ден от седмицата: четвъртък, събота и неделя

час: четвъртък – 18:00 до 19:00 ч ; събота и неделя – 11:00 до 12:00

място: изкуствени игрища “Тринити парк” ( до зоологическа градина)

 

Родени 2011:

група напреднали:

ден от седмицата: вторник, събота и неделя

час: събота и неделя – : 17:00 до 19:00 ; вторник – 18:00 до 19:00

място: изкуствени игрища на Технически университет

 

група начинаещи

ден от седмицата: вторник, събота и неделя

час: събота и неделя – : 16:00 до 17:00 ; вторник – 18:00 до 19:00

място: изкуствени игрища на Технически университет

 

Родени 2010:

ден от седмицата: сряда, събота и неделя

час: сряда – 18:00 до 19:00 ч ; събота и неделя – 17:00 до 18:00 ч

място: изкуствени игрища на Технически университет

 

Родени 2009 г.

Група 1:

ден от седмицата: вторник, четвъртък и събота

час: вторник, четвъртък – 19:00 до 21:00 ч ; събота – 14:00 до 16:00 ч

място: изкуственото игрище на Гранд хотел – Варна ( Св. св. Константин и Елена )

 

Родени 2008 г.:

ден от седмицатасряда, събота и неделя

час: сряда – 19:00 до 20:00  ; събота и неделя – 14:00 до 15:00

място: изкуствените игрища на стадион Локомотив (сряда), изк. игрища на Технически университет (събота и неделя)

 

Родени 2007/08 г.:

ден от седмицата: понеделник, петък, събота

час: понеделник и петък – 19:00 до 20:00  ; събота – 11:00 до 12:00

мястоизкуствените игрища на Технически университет

 

Родени 2005/06 г. :

ден от седмицата: вторник, петък , събота 

час: вторник и петък – 20:00 до 21:00 ; събота – 12:00 до 13:00 ч

място: изкуствените игрища на стадион Локомотив ; събота – Технически университет

 

Тренировки по училищата и детските градини:

 

СОУ “Гео Милев” –

ден от седмицатасъбота и неделя

час: 12:30 до 13:30

 

СОУ “Климент Охридски” –

ден от седмицатапонеделник и четвъртък

час19:15 до 20:15

 

III ОУ “Ангел Кънчев” –

ден от седмицатасъбота и неделя

час15:00 до 16:00

 

ОУ “Черноризец Храбър” –

ден от седмицата: сряда и петък

час: 17:00 до 18:00

 

ДГ 38 “Ян Бибиян” –

ден от седмицатавторник и четвъртък

час: 11:00 до 12:00